• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Dziś obchodzimy 105 rocznicę Odzyskania Niepodległości!

Niepodległość to symbol naszej suwerenności, jedności i ogromnej determinacji w dążeniu do celu.

W tym dniu pragniemy podzielić się naszą historią…

Koba to firma z polskim kapitałem, która rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku od zbudowania sieci osiedlowej w Białystoku. Od ponad 23 lat nasza firma prężnie się rozwija, by obecnie być liderem telekomunikacyjnym na Podlasiu, zdolnym konkurować z korporacjami z kapitałem zagranicznym.

Przez lata wytrwale pracowaliśmy, aby stworzyć jedną z najlepszych ofert usług internetowych i teleinformatycznych dla osób indywidualnych i biznesu na Podlasiu.

Jako lokalny operator telekomunikacyjny, KOBA oferuje dostęp do sieci sieci światłowodowej w ponad 12 powiatach, ponad 84 gminach, ponad 1050 miejscowościach, prawie 200 000 gospodarstw domowych.

 

Nieustannie rozwijamy ofertę, monitorując rynek i wprowadzając najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak Internet światłowodowy czy telewizja cyfrowa HD. Realizujemy również projekty unijne, które pozwalają rozwijać infrastrukturę telekomunikacyjną na terenie całego województwa podlaskiego.

Koba to przede wszystkim ludzie z wiedzą i zaangażowaniem, bez których sukces firmy byłby niemożliwy. Nasz zespół to mieszkańcy Podlasia – wasi krewni, znajomi, sąsiedzi, którzy dzielą się umiejętnościami i doświadczeniem technicznym, by ułatwić naszym klientom dostęp do informacji oraz podnieść komfort korzystania z Internetu, telewizji czy telefonu każdego dnia.

Aby dowiedzieć się więcej, dlaczego warto nam zaufać, wejdź na www.koba.pl

 

Razem celebrujmy naszą niepodległość, razem budujmy naszą lepszą przyszłość! Szczęśliwego Dnia Niepodległości!

Skip to content