• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Powiat hajnowski

Jako wiodący operator telekomunikacyjny na terenie województwa podlaskiego w zakresie wielkości i zasięgu światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej, każdego dnia powiększamy grono naszych zadowolonych klientów w powiecie hajnowskim.

Realizujemy misję efektywnego i wiarygodnego uczestnika przedsięwzięć inwestycyjnych w branży teleinformatycznej poprzez świadczenie swoim konsumentom stałego dostępu do sieci Internet, usług telefonii komórkowej i stacjonarnej oraz telewizji.

Mieszkańcy powiatu hajnowskiego mogą liczyć na oferty w konkurencyjnych cenach, dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i firm. Lokalny charakter naszej firmy jest dla nas powodem do dumy, a klientom daje pewność, że ich potrzeby będą dla nas priorytetowe.

Wybierz gminę

Codziennie dokładamy starań, by niezależnie od dokładnego miejsca zamieszkania, każdy Podlasianin miał dostęp do najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych. Jeżeli będąc mieszkańcem województwa podlaskiego, jeszcze nie doświadczyłeś komfortu bezproblemowej komunikacji z rodziną i przyjaciółmi – skontaktuj się z nami, pomożemy to zmienić!

Koba - Dobry wybór!

Lider w województwie podlaskim

Internet światłowodowy od 50 Mb/s do 1000 Mb/s

Cyfrowa Telewizja w Twoim zasięgu

Skip to content