• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

 Powiat Sokólski

Powiat sokólski

Jako wiodący operator telekomunikacyjny na terenie województwa podlaskiego w zakresie wielkości i zasięgu światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej, stale powiększamy grono naszych zadowolonych klientów w powiecie Sokólskim.

Nasza misja polega na efektywnym i wiarygodnym uczestnictwie w przedsięwzięciach inwestycyjnych w branży teleinformatycznej, zapewniając naszym konsumentom niezawodny dostęp do Internetu, usług telefonii komórkowej i stacjonarnej oraz telewizji.

Mieszkańcy powiatu Sokólskiego mogą korzystać z naszych ofert, które są konkurencyjne pod względem cen i dopasowane do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Lokalny charakter naszej firmy jest dla nas źródłem dumy, a dla naszych klientów gwarancją, że ich potrzeby są dla nas najważniejsze.

Wybierz gminę

Koba - Dobry wybór!

Każdego dnia staramy się zapewnić najwyższą jakość usług telekomunikacyjnych dla każdego mieszkańca powiatu sokólskiego. Niezależnie od tego, gdzie dokładnie mieszkasz, dążymy do tego, abyś mógł cieszyć się komfortową komunikacją z rodziną i przyjaciółmi.

Lider w województwie podlaskim

Internet światłowodowy od 50 Mb/s do 1000 Mb/s

Cyfrowa Telewizja w Twoim zasięgu

Skip to content