• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Suchowola

Jako miejscowa firma telekomunikacyjna staramy się przyczyniać do rozwoju Suchowli, zapewniając mieszkańcom szybki Internet, usługi telewizji cyfrowej oraz telefoniczne. Naszym celem jest wspieranie lokalnej społeczności poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom.

Cieszymy się z faktu, że możemy pomagać mieszkańcom Suchowli w prowadzeniu ich biznesów, umożliwiać zdobywanie wiedzy, dostęp do rozrywki i utrzymywanie kontaktów z bliskimi. Jako lokalny operator telekomunikacyjny, oferujemy przyjazny i prosty kontakt z naszym działem Obsługi Klienta, aby zapewnić satysfakcję i wsparcie naszym klientom. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z naszych usług, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dostępne usługi

Internet

od 60 zł

Telewizja

od 50 zł

Telefon

od 10 zł

Sprawdź aktualne promocje

Jesteś mieszkańcem Suchowli lub planujesz tutaj zamieszkać? Skorzystaj z naszej szerokiej oferty usług telekomunikacyjnych, które są dostosowane do Twoich potrzeb. Wiemy, że w dzisiejszych czasach niezawodne połączenie internetowe jest niezwykle istotne zarówno do pracy, nauki, jak i komunikacji z bliskimi. Dlatego dbamy o zapewnienie szybkiego Internetu, usług telewizji cyfrowej i telefonicznych, które umożliwią Ci wygodne i stabilne połączenia.

Koba - Dobry wybór!

Lider w województwie podlaskim

Internet światłowodowy od 50 Mb/s do 1000 Mb/s

Cyfrowa Telewizja w Twoim zasięgu

Skip to content