• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

KOBA

KOBA Sp. z o.o. jest liderem rynku telekomunikacyjnego w regionie Podlasia. Oferujemy szeroki zakres usług: od dostępu do Internetu, przez telewizję, po telefonię. Naszym priorytetem jest zapewnienie innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości usług. Jako firma dbamy o rozwój pracowników i oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia. Realizujemy projekty unijne, które pozwalają nam rozwijać infrastrukturę telekomunikacyjną na terenie Podlasia. Aby dowiedzieć się więcej o nas i zasięgu naszej sieci – zapoznaj się z informacjami znajdującymi się poniżej i przekonaj się o tym, dlaczego warto nam zaufać.

O nas

img img

Nasza firma zaczęła swoją działalność w 2000 roku. Od tego czasu stale się rozwijamy. Przez lata ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć jedną z najlepszych ofert usług internetowych i teleinformatycznych dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw na Podlasiu.

Nieustannie rozwijamy ofertę, monitorując rynek i wprowadzając najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak Internet światłowodowy czy telewizja cyfrowa HD. Przede wszystkim jednak zawsze słuchamy potrzeb i oczekiwań naszych klientów, aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania.

Nasz zespół to ludzie z pasją i wiedzą, którzy chętnie przekazują swoje umiejętności i możliwości techniczne, aby ułatwić dostęp do informacji i ulepszyć codzienne korzystanie z Internetu, telewizji czy telefonu. Jeżeli szukasz profesjonalnej i niezawodnej usługi, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy KOBA.

  • Lokalny operator
  • 7 Biur Obsługi Klienta
Kontakt

W zasięgu naszej sieci

+

Powiaty

+

Gminy

+

Miejscowości

+

Gospodarstwa domowe

Nasza historia

"Piasta"
Stworzenie osiedlowej sieci komputerowej "Piasta"
KOBA Konrad Baranowski
Rozpoczęcie jednoosobowej działalności gospodarczej KOBA Konrad Baranowski
WiFi
Rozszerzenie infrastruktury sieciowej firmy o technologię WiFi
Szkielet sieci
Rozpoczęcie budowy szkieletu światłowodowego
VOIP
Rozszerzenie usługi telekomunikacyjnych o telefonię stacjonarną VOIP
KIKE / INET
Współpraca z KIKE Krajową Izbą Komunikacji Ethernetowej oraz członkostwo w INET Sp. z o.o.
e-Południe
Współpraca ze Stowarzyszeniem e-Południe
HDTV oraz Hosting
Uruchomienie usługi telewizji w jakości HDTV, usług hostingowych, kolokacji serwerów, serwerów wirtualnych oraz serwisu komputerowego
POIG
Rozpoczęcie realizacji projektu unijnego w ramach POIG pt.: "Rozwój Internetu szerokopasmowego w miejscowości Czarna Białostocka w województwie podlaskim"
PORPW
Rozpoczęcie realizacji projektu unijnego w ramach PORPW pt.: “Budowa sieci szerokopasmowego dostępu do internetu nowej generacji przez firmę KOBA w województwie podlaskim w gminie Choroszcz”
PORPW
Rozpoczęcie realizacji projektu unijnego w ramach PORPW pt.: "Budowa sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu nowej generacji przez firmę KOBA w województwie podlaskim w gminach Supraśl i Wasilków"
POIG

Rozpoczęcie realizacji projektu unijnego w ramach POIG pt.: "Implementacja nowoczesnego systemu B2B prowadząca do zautomatyzowania procesów biznesowych zachodzących pomiędzy firmą KOBA Konrad Baranowski a Partnerami"

Środki UE
Zakończenie projektów współfinasowanych ze środków UE
Koba Sp. z o.o.
Przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej KOBA Konrad Baranowski w Sp. z o.o.
POPC
Rozpoczęcie realizacji projektu unijnego w ramach POPC pt.: "Budowa sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu nowej generacji przez firmę KOBA Sp. z o.o. w wybranych miejscowościach na obszarze białostockim"
GSM
Wprowadzenie nowej usługi telefonii komórkowej GSM
POPW
Rozpoczęcie realizacji projektu unijnego w ramach POPW I Etap pt.: "Wzrost konkurencyjności i innowacyjności usług firmy KOBA Sp. z o.o. poprzez wdrożenie strategii wzornictwa usług"
POPW
Rozpoczęcie realizacji projektu unijnego w ramach POPW II Etap pt.: "Wdrożenie działań strategii wzorniczej elementem budowy pozycji konkurencyjnej spółki KOBA w branży usługi teleinformatycznych"
Budowa sieci
Rozpoczęcie budowy sieci w ramach pożyczki szerokopasmowej
Zakończenie projektu
Zakończenie realizacji II Etapu Projektu 1.4 - rozszerzenie usługi telekomunikacyjnych o usługę IPTV
Zakończenie budowy
Zakończenie budowy sieci w ramach pożyczki szerokopasmowej
Zakończenie projektu
Zakończenie realizacji projektu unijnego w ramach POPC pt.: "Budowa sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu nowej generacji przez firmę KOBA Sp. z o.o. w wybranych miejscowościach na obszarze białostockim
Rozpoczęcie projektu
Rozpoczęcie realizacji projektu unijnego w ramach POPC pt.: "Budowa sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu nowej generacji przez firmę KOBA Sp. z o.o. na obszarze podlaskim część A
1995
2000
2003
2004
2007
2010
2011
2011
2013
2014
2014
2014
2015
2015
2017
2017
2017
2018
2018
2019
2020
2021
2021

Podziękowania i wyróżnienia

KIKE

Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej dziękuje Panu Konradowi Baranowskiemu za osobiste zaangażowanie w rozwój KIKE oraz pełnienie funkcji członka zarządu.

KIX

Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej dziękuje firmie KOBA Sp. z o.o. (dawniej KOBA Konrad Baranowski) za uczestnictwo w węźle Wymiany Ruchu KIX.

Minister Cyfryzacji

Uzyskanie najwyższej lokaty i przyznanie dofinansowania na budowę nowoczesnej sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu na obszarze BIAŁOSTOCKIM.

Kariera

Aktualności

Skip to content