fbpx
  • ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Dąbrowa Białostocka

Jako lokalna firma telekomunikacyjna, aktywnie przyczyniamy się do rozwoju Dąbrowy Białostockiej, dostarczając mieszkańcom szybki Internet oraz usługi telewizji cyfrowej i telefoniczne. Jesteśmy dumni z faktu, że codziennie wspieramy mieszkańców Dąbrowy Białostockiej w prowadzeniu ich biznesów i zapewniamy usługi najwyższej jakości, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.

Naszym kluczowym atutem w porównaniu do konkurencyjnych firm jest nasza lokalność, co gwarantuje mieszkańcom Dąbrowy Białostockiej przyjazny i łatwy kontakt z naszym działem Obsługi Klienta, zarówno telefonicznie, jak i osobiście. Jeśli jeszcze nie masz okazji być naszym klientem, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dostępne usługi

Internet

od 60 zł

Telewizja

od 50 zł

Telefon

od 10 zł

Sprawdź aktualne promocje

Jesteś mieszkańcem Dąbrowy Białostockiej lub planujesz tutaj zamieszkać? Skorzystaj z naszej bogatej oferty usług telekomunikacyjnych. Praca, nauka, rozrywka i przede wszystkim komunikacja z bliskimi wymagają stabilnych i niezawodnych połączeń, o które dbamy z należytą starannością każdego dnia. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej konkurencyjnej oferty, która jest dostosowana do potrzeb mieszkańców Dąbrowy Białostockiej.

Koba - Dobry wybór!

Lider w województwie podlaskim

Internet światłowodowy od 50 Mb/s do 1000 Mb/s

Cyfrowa Telewizja w Twoim zasięgu

Skip to content