• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Janów

Jako miejscowa firma telekomunikacyjna staramy się przyczyniać do rozwoju Janowa, zapewniając mieszkańcom szybki Internet, usługi telewizji cyfrowej oraz telefoniczne. Naszą misją jest wspieranie lokalnej społeczności poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług, które ułatwiają codzienne życie zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom.

Jesteśmy dumni z faktu, że każdego dnia pomagamy mieszkańcom utrzymywać silne połączenia, umożliwiając im prowadzenie biznesów, zdobywanie wiedzy, cieszenie się rozrywką i utrzymywanie kontaktów z bliskimi. Jako lokalny operator, dbamy o zapewnienie przyjaznego i bezproblemowego kontaktu z naszym działem Obsługi Klienta, zarówno telefonicznie, jak i osobiście. Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z naszych usług, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dostępne usługi

Internet

od 60 zł

Telewizja

od 50 zł

Telefon

od 10 zł

Sprawdź aktualne promocje

Jesteś mieszkańcem Janowa lub planujesz tutaj zamieszkać? Skorzystaj z naszej szerokiej oferty usług telekomunikacyjnych. Wiemy, że w dzisiejszym świecie praca, nauka i kontakt z bliskimi wymagają stabilnego połączenia internetowego. Dlatego dbamy o zapewnienie szybkiego Internetu o wysokiej jakości oraz usług telewizji cyfrowej i telefonicznych, dostosowanych do Twoich potrzeb.

Koba - Dobry wybór!

Lider w województwie podlaskim

Internet światłowodowy od 50 Mb/s do 1000 Mb/s

Cyfrowa Telewizja w Twoim zasięgu

Skip to content