• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Sokółka

Jako lokalna firma telekomunikacyjna, angażujemy się w rozwój Sokółki, dostarczając jej mieszkańcom szybki Internet, usługi telewizji cyfrowej oraz telefoniczne. Cieszymy się z faktu, że codziennie wspieramy Sokółczan w prowadzeniu ich biznesów oraz ułatwiamy codzienne funkcjonowanie klientom indywidualnym, dostarczając usługi najwyższej jakości.

Nasza przewaga konkurencyjna polega na tym, że jesteśmy miejscowym operatorem, co zapewnia Sokółczanom przyjazny i prosty kontakt z naszym działem Obsługi Klienta, zarówno telefonicznie, jak i osobiście. Jeśli jesteś mieszkańcem Sokółki i jeszcze nie skorzystałeś z naszych usług, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dostępne usługi

Internet

od 60 zł

Telewizja

od 50 zł

Telefon

od 10 zł

Sprawdź aktualne promocje

Jesteś mieszkańcem Sokółki lub planujesz tu zamieszkać? Skorzystaj z naszej szerokiej oferty usług telekomunikacyjnych. W dzisiejszym świecie praca, nauka, rozrywka i przede wszystkim komunikacja z bliskimi wymagają stabilnych połączeń, o które dbamy z należytą starannością każdego dnia. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej konkurencyjnej oferty, dostosowanej do potrzeb mieszkańców Sokółki.

Koba - Dobry wybór!

Lider w województwie podlaskim

Internet światłowodowy od 50 Mb/s do 1000 Mb/s

Cyfrowa Telewizja w Twoim zasięgu

Skip to content