• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Nowy Dwór

Jako lokalna firma telekomunikacyjna, aktywnie przyczyniamy się do rozwoju Nowego Dworu, dostarczając mieszkańcom szybki Internet, usługi telewizji cyfrowej oraz telefoniczne. Cieszymy się, że każdego dnia pomagamy mieszkańcom w prowadzeniu biznesów oraz ułatwiamy codzienne funkcjonowanie klientom indywidualnym, dostarczając usługi najwyższej jakości.

Naszym głównym atutem w porównaniu do konkurencyjnych firm jest nasza lokalność, co zapewnia mieszkańcom przyjazny i prosty kontakt z naszym działem Obsługi Klienta, zarówno telefonicznie, jak i osobiście. Jeśli jesteś mieszkańcem Nowego Dworu i jeszcze nie korzystałeś z naszych usług, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dostępne usługi

Internet

od 60 zł

Telewizja

od 50 zł

Telefon

od 10 zł

Sprawdź aktualne promocje

Jesteś mieszkańcem Nowego Dworu lub planujesz tu zamieszkać? Skorzystaj z naszej różnorodnej oferty usług telekomunikacyjnych. W dzisiejszych czasach praca, nauka, rozrywka i przede wszystkim komunikacja z bliskimi wymagają stabilnych i niezawodnych połączeń, o które dbamy z należytą starannością każdego dnia. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej konkurencyjnej oferty, dostosowanej do potrzeb mieszkańców Nowego Dworu.

Koba - Dobry wybór!

Lider w województwie podlaskim

Internet światłowodowy od 50 Mb/s do 1000 Mb/s

Cyfrowa Telewizja w Twoim zasięgu

Skip to content