• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

POLSAT – Repertuar filmowy 31 maja – 6 czerwca 2021

Poniedziałek; 31.05.2021

Iluzja 2 - Film

Iluzja 2
Emisja: MegaHit – 31.05.2021; poniedziałek; g. 20:05
Tytuł oryginalny: Now You See Me: The Second Act aka Now You See Me 2

Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji, ukazując ludzkim oczom rzeczy, o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – Czterej Jeźdźcy powracają(…)

 

Królestwo niebieskie - Film

 

Królestwo niebieskie
Emisja: 31.05.2021; poniedziałek; g. 22:55
Tytuł oryginalny: Kingdom of Heaven

Przeznaczenie dosięga Baliana (Orlando Bloom), gdy w jego życie wkracza wielki rycerz, Godfrey z Ibelin (Liam Neeson) – krzyżowiec, który na krótko powraca do ojczystej Francji po walkach na Wschodzie. Godfrey wyznaje, że jest ojcem Baliana, pokazuje mu prawdziwe oblicze rycerskości i zabiera w długą podróż do mitycznej Ziemi Świętej. Młody kowal stracił rodzinę i bliski jest utraty wiary(…)


 

Wtorek; 1.06.2021

 

Piraci z Karaibów  - Film

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
Emisja: 1.06.2021; wtorek; g. 20:05
Tytuł oryginalny: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Czwarta część widowiskowego kina przygodowego z elementami fantasy i sporą dawką humoru. Kapitan Jack Sparrow – w genialnej interpretacji Johnny’ego Deppa – tym razem spotka na swojej drodze pewną kobietę ze swojej przeszłości, równie piękną, co niebezpieczną – o temperamencie Penélope Cruz. Razem wyruszą na poszukiwania mitycznego Źródła Młodości(…)

 

 

Czterej bracia - Film

 

 

Czterej bracia
Emisja: 1.06.2021; wtorek; g. 23:00
Tytuł oryginalny: Four Brothers

Po tym, jak podczas napadu na jeden z lokalnych sklepów, bandyci zamordowali ich adopcyjną matkę, bracia Mercer – porywczy Bobby (Mark Wahlberg), ulubieniec kobiet Angel (Tyrese Gibson), biznesmen i ojciec rodziny Jeremiah (André Benjamin) oraz muzyk rockowy Jack (Garrett Hedlund) – spotykają się, aby odnaleźć morderców i osobiście pomścić śmierć kobiety, która ich wychowała. W trakcie ich prywatnego śledztwa szybko zdają sobie sprawę z tego, że stare metody działania przynoszą zupełnie nowe, nieoczekiwane konsekwencje(…)

 

 

 

Ghost Rider 2 - Film

 

Ghost Rider 2
Emisja: 2.06.2021; środa; g. 01:15
Tytuł oryginalny: Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Osiem lat po wydarzeniach znanych z filmu „Ghost Rider”. Johnny Blaze (Nicolas Cage) ukrywa się w Europie, usiłując walczyć z klątwą, przemieniającą go w Ghost Ridera – ognistego demona pożerającego dusze grzeszników(…)

 


Środa; 2.06.2021

 

Jak rozpętałem II wojnę światową - Film

Jak rozpętałem II wojnę światową
cz. 1 – Ucieczka
Emisja: 2.06.2021; środa; g. 20:05

Dnia 31 sierpnia 1939 roku Dolas (Marian Kociniak) przybywa na granicę niemiecką w składzie plutonu mającego wzmocnić obronę stacji kolejowej. Zasypia, a jego karabin przypadkowo wypala. Franek jest przekonany, że rozpętał wojnę. Dostaje się do niewoli niemieckiej. W stalagu chce zorganizować ucieczkę, ale jego przesadny entuzjazm zraża obozowych konspiratorów. Franek nie rezygnuje jednak ze swego zamiaru. Zwłaszcza że jego pierwsza, nieudana próba uwolnienia się, za którą Dolas dostaje trzy tygodnie karceru, zmienia stosunek kolegów do pechowego uciekiniera(…)

 

Tysiąc słów - Film

 

Tysiąc słów
Emisja: 2.06.2021; środa; g. 21:55
Tytuł oryginalny: Thousand Words, A

Świetna komedia z Królem Humoru w roli głównej. Eddie Murphy jako Jack McCall, agent literacki, który żyje w świecie kłamstwa i cwaniactwa. Gada jak najęty i często mija się z prawdą. Skoncentrowany na pracy, zaniedbuje żonę Caroline (Kerry Washington – gwiazda serialu „Skandal”) i małego synka. Pewnego dnia w rozmowie z duchowym guru, doktorem Sinją (Cliff Curtis), dowiaduje się, że jego życie zależy od magicznego drzewa, które ma 1000 liści(…)

 

 

Niezaliczona - Film

 

Niezaliczona
Emisja: 2.06.2021; środa; g. 23:55
Tytuł oryginalny: Old School

Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie, w reżyserii twórcy serii „Kac Vegas”. Rozczarowani życiem, 30-latkowie postanawiają powrócić do beztroskich czasów studenckich. To już ostatni dzwonek, bo prowodyr wszystkich szalonych imprez – Frank (Will Ferrell) postanawia się ożenić i ustatkować. Jego przyjaciele ze studiów – Mitch (Luke Wilson) i Beanie (Vince Vaughn) pragną mu pomóc w powrocie do idylli sprzed lat. Mitch ma jeszcze dodatkową motywację – właśnie zerwał ze swoją dziewczyną, Heidi (Juliette Lewis), która go zdradzała, więc musi to jakoś „odreagować”(…)

 


 

Czwartek; 3.06.2021

 

Anna i król - Film

 

Anna i król
Emisja: 3.06.2021; czwartek; g. 7:10
Tytuł oryginalny: Anna and the King

Kostiumowy melodramat, nominowany dwukrotnie do Oscara. Ten osadzony w baśniowej scenerii dziewiętnastowiecznej Azji, dramat opowiada historię owdowiałej angielskiej nauczycielki, Anny Leonowens (w tej roli: zdobywczyni 2 Oscarów – Jodie Foster), która w 1862 roku przybywa wraz z kilkuletnim synem do królestwa Syjamu, by podjąć się opieki nad dziećmi (58) władcy tego egzotycznego państwa – króla Mongkuta. Początkowo jej relacje z królem nie układają się najlepiej, bowiem uważa ona go za tyrana i barbarzyńcę i wszystko zdaje się utwierdzać ją w jej przekonaniach(…)

 

Opowieści na dobranoc - Film

 

Opowieści na dobranoc
Emisja: 3.06.2021; czwartek; g. 10:20
Tytuł oryginalny: Bedtime Stories

Komedia przygodowa z Adamem Sandlerem w roli głównej. W 1974 roku Marty Bronson buduje Sunny Vista Motel w Los Angeles, w Kaliforii, pragnąc zapewnić swojemu synowi, Skeeterowi i swojej córce Wendy miejsce do życia i pracy. Ale nie radzi sobie w interesach i wkrótce bankrutuje. Obecnie Skeeter Bronson (Sandler) pracuje w tym hotelu jako konserwator. Wie wszystko o tym miejscu, bo ten hotel był w przeszłości w posiadaniu jego rodziny, nikt jednak nie traktuje go poważnie. A na domiar złego, obiecane mu stanowisko dyrektora obejmuje jego rywal, Kendall (Guy Pearce). Gdy wydaje się, że nie może być już gorzej, pod nieobecność swojej siostry Wendy (Courteney Cox) sfrustrowany Skeeter ma zaopiekować się dwójką jej kilkuletnich dzieci (…)

 

 

Opowieści z Narnii Lew, czarownica - Film

 

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa
Emisja: 3.06.2021; czwartek; g. 12:35
Tytuł oryginalny: Chronicles of Narnia, The: The Lion, The Witch and The Wardrobe

II Wojna Światowa. Londyn. Piotr (William Moseley), Zuzanna (Anna Popplewell), Edmund (Skandar Keynes) i Łucja Pevensie (Georgie Henley) ze względów bezpieczeństwa zostają wysłani na wieś do posiadłości zdziwaczałego profesora Kirke’a (Jim Broadbent). Odkrywają tam zaczarowaną szafę, która otwiera przed nimi drogę do magicznej krainy Narnii, gdzie żyją baśniowe stworzenia i zwierzęta, które mówią ludzkim głosem(…)

 

 

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian - Film

 

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
Emisja: 3.06.2021; czwartek; g. 15:30
Tytuł oryginalny: Chronicles of Narnia: Prince Caspian

Magiczny świat wykreowany w powieściach C.S. Lewisa ożywa ponownie w drugiej filmowej odsłonie sagi „Opowieści z Narnii”, zatytułowanej „Książę Kaspian”. Od przygód Łucji, Zuzanny, Edmunda i Piotra Pevensie w Narnii minął już rok. Zgodnie z obietnicą Aslana, dzieci powracają tam, jednak w czasie ich nieobecności w Narnii minęło ponad 1000 lat i wiele się zmieniło(…)

 

 

Zmierzch - Film

 

Zmierzch
Emisja: 3.06.2021; czwartek; g. 21:05
Tytuł oryginalny: Twilight

Isabella Swan (Kristen Stewart) jest spokojną, ale zagubioną 17-latką. Po rozwodzie rodziców matka dziewczyny wychodzi ponownie za mąż, a ona zamieszkuje z dawno niewidzianym ojcem (Billy Burke), który jest szefem policji w prowincjonalnym miasteczku. W nowej szkole Bella poznaje przystojnego, bladego i posępnego Edwarda Cullena (Robert Pattison), który najwyraźniej nie chce nawiązywać bliższej znajomości ani z nią, ani z nikim innym. Chłopak intryguje ją jednak tak bardzo, że nie zważa na jego ostrzeżenia, by trzymała się z daleka. W końcu, w nadziei, że to odstraszy Bellę, Edward wyznaje jej, że jest wampirem(…)

 

 

 


 

Piątek; 4.06.2021

 

Epoka lodowcowa - Film

 

Epoka lodowcowa
Emisja: 4.06.2021; piątek; g. 20:00
Tytuł oryginalny: Ice Age

Wielki przebój kinowy. „Epoka lodowcowa” to animowana komedia przygodowa, której akcja toczy się 20.000 lat temu. Śledzimy w niej losy trzech niezwykłych bohaterów: Manny’ego – olbrzymiego mamuta obdarzonego ironicznym poczuciem humoru, Sida – ospałego, nietowarzyskiego leniwca i Diego – dwulicowego tygrysa szablozębego. Niedobrana trójka zmuszona jest wyruszyć w drogę, by zwrócić zagubione ludzkie dziecko jego prawdziwej rodzinie. Mamut i leniwiec nie przypuszczają nawet, że tygrys prowadzi ich w pułapkę, w której mogą stracić życie(…)

 

 

Deja Vu - Film

 

Deja Vu
Emisja: 4.06.2021; piątek; g. 21:50
Tytuł oryginalny: Deja Vu

Dwukrotny zdobywca Oscara Denzel Washington wciela się w postać obdarzonego ponadprzeciętną intuicją agent, który cofa się w czasie, aby uprzedzić atak terrorysty i zapobiec ogromnej tragedii.
Każdy z nas doświadczył tajemniczo niepokojącego Déja Vu – tego błysku pamięci, gdy w przypadkowo spotkanej osobie rozpoznajemy znajomego, lub mamy wrażenie, że doskonale znamy nowe miejsce, chociaż nigdy wcześniej tam nie byliśmy. A gdyby to tajemnicze odczucie było nie wytworem naszej wyobraźni a rzeczywistym ostrzeżeniem wysłanym z przeszłości(…)

 


 

Sobota; 5.06.2021

 

Astro Boy - Film

 

Astro Boy
Emisja: 5.06.2021; sobota; g. 8:20
Tytuł oryginalny: Astro Boy

Animowana ekranizacja przygód kultowego bohatera kreskówek. Niesamowita opowieść o chłopcu-robocie, który w poszukiwaniu swojego przeznaczenia przeżywa masę niebywałych przygód! Wyposażony w silniki odrzutowe w butach i działa laserowe w dłoniach wymknie się wojskowemu pościgowi i stoczy niejeden pojedynek ze złymi robotami. Wszystko po to, aby wrócić do rodzimego Metro City i powstrzymać złego prezydenta Stone’a przed planami opanowania całej Ziemi…

 

 

Spider-Man Daleko od domu - Film

 

Spider-Man: Daleko od domu
Emisja: PREMIERA – 5.06.2021; sobota; g. 20:00, 6.06.2021; niedziela; g. 14:45
Tytuł oryginalny: Spider-Man: Far From Home

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie z kultowej serii, na podstawie komiksu Marvela. Po wydarzeniach z finału „Avengers: Koniec gry” (2019) Superbohater z Sąsiedztwa musi sam stawić czoła nowym zagrożeniom w świecie, który zmienił się na zawsze. Tym razem podejmie wyzwanie „daleko od domu” – w Europie!

 

 

Skarb narodów: Księga tajemnic - Film

 

Skarb narodów: Księga tajemnic
Emisja: 5.06.2021; sobota; g. 22:55
Tytuł oryginalny: National Treasure: Book of Secrets

Przygodowy. Kontynuacja hollywoodzkiego przeboju. Benjamin Franklin Gates (Nicolas Cage), po odkryciu tajemnicy templariuszy, został najbardziej znanym w USA poszukiwaczem skarbów, choć sam woli określenie „Obrońca skarbów”. Tym razem wraz z ojcem Patrickiem (Jon Voight), profesorem uniwersytetu, odnajdują osiemnaście zaginionych kart z dziennika Johna Wilkesa Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Okazuje się też, że przodek Gatesów, Thomas, był jednym z uczestników spisku(…)

 

 

 

 


 

Niedziela; 6.06.2021

 

101 dalmatyńczyków - Film

101 dalmatyńczyków
Emisja: 6.06.2021; niedziela; g. 9:00
Tytuł oryginalny: 101 Dalmatians

Anita (Joely Richardson) – projektantka mody, pracująca dla Cruelli DeMon (Glenn Close) i Roger (Jeff Daniels) – twórca gier komputerowych są od niedawna małżeństwem. Nie oni jedni… Także Pongo i Czika – dwójka dalmatyńczyków, poszli w ślady swoich państwa i wkrótce stali się szczęśliwymi rodzicami piętnastu nakrapianych szczeniaków. Radość nie trwa jednak długo. Demoniczna Cruella DeMon owładnięta jest obsesyjnym pragnieniem wylansowania mody na łaciate futra z dalmatyńczyków. Wynajmuje dwóch opryszków – Nochala i Baryłę, by porwali pieski(…)

 

 

 

Taxi 5 - Film

 

Taxi 5
Emisja: 6.06.2021; niedziela; g. 22:10
Tytuł oryginalny: Taxi 5

Oficer policji i zarazem szalony mistrz kierownicy – Sylvain Marot (Franck Gastambide) wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Na miejscu jego głównym zadaniem staje się rozbicie włoskiego gangu, dokonującego spektakularnych napadów przy pomocy potężnego i niedoścignionego Ferrari(…)

 

 

W cywilu - Film

 

 

W cywilu
Emisja: 6.06.2021; niedziela; g. 00:35
Tytuł oryginalny: Marine, The

Film akcji. John Cena (mistrz WWE) wciela się w postać Johna Tritona, byłego żołnierza amerykańskiej piechoty morskiej. Podczas służby w Iraku, wbrew rozkazom, w pojedynkę rusza on na ratunek trzem amerykańskim żołnierzom, wziętym do niewoli przez Al-Kaidę. Działa z zaskoczenia i śmiertelnie skutecznie, rozbija grupę terrorystów. Ale zamiast nagrody za bohaterstwo, John zostaje zwolniony ze służby(…)

 

POLSAT – Harmonogram 31 maja - 6 czerwca 2021

Skip to content