• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

II Duathlon GSzR już 23 września w Czarnej Białostockiej!

Grupa Szalonych Rowerzystów ma przyjemność zaprosić na II Duathlon GSzR Sprint Podlaskie Centrum Rowerowe który odbędzie się 23 września 2017 (sobota) nad Zalewem „Czapielówka” w Czarnej Białostockiej.

Zaraz po wakacjach w Czarnej Białostockiej odbędzie się niepowtarzalna na skalę województwa podlaskiego impreza sportowa dla amatorów, łącząca w sobie bieganie oraz jazdę na rowerze. Wszystko odbywać się będzie w warunkach leśnych, a różnorodność dystansów powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do zabawy wystarczy trochę chęci oraz kask i w pełni sprawny rower.

Nasza propozycja

Dystans „MIKRO” – dla najmłodszych. Trasa liczy łącznie 300 metrów, to tyle ile Twoja pociecha potrafi przebiec grając w berka na placu zabaw.

Dystans „MINI MATECZNIK” – propozycja dla trochę starszych dzieciaków i zwolenników jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Biegniesz czasami na autobus spóźniony do szkoły, czy pracy – jeżeli tak poradzisz sobie.

Dystans „4 MOVE OPEN” – to oferta dla ambitnych amatorów oraz wszystkich tych, którzy potrzebują „endorfin” do życia. Zasmakuj ich raz, a o następną dawkę postarasz się sam wsiadając na rower lub wskakując w buty do biegania.

Gwarantujemy cały dzień wspaniałej zabawy nad Zalewem „Czapielówka” w Czarnej Białostockiej, a po sportowych zmaganiach pamiątkowe medale i losowanie nagród wśród wszystkich zawodników – imprezę zakończy ognisko integracyjne.

Nie czekaj – kalendarz w dłoń i termin 23 września zabukuj do Czarnej Białostockiej Zalew „Czapielówka”.

Wszystko co potrzeba wiedzieć znajdziesz tutaj:

https://www.facebook.com/duathlongszr/

Zapisy i regulamin:

https://elektronicznezapisy.pl/event/1911.html

Serdecznie zapraszamy !

Skip to content