• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Polsat Film – Harmonogram 22 – 28 lutego 2021

Dramat obyczajowy w gwiazdorskiej obsadzie. „Siedem dusz” to poruszająca opowieść o człowieku, nękanym pewną tajemnicą. Ben Thomas (Will Smith – „Bad Boys”, „Hancock”, „Faceci w czerni”) decyduje się odkupić swoje winy drastycznie zmieniając życie siedmiu zupełnie obcych sobie osób. Kiedy już wprowadza swój plan w czyn, nic nie jest w stanie zmienić jego postanowienia. A może tak mu się tylko wydaje... Ben nigdy nie spodziewałby się tego, że zakocha się w jednej z nieznajomych – Emily (Rosario Dawson) i to właśnie ona zacznie go zmieniać.

 

Siedem dusz

Emisja: 22.02.2021; poniedziałek; g. 18:25

Tytuł oryginalny: Seven Pounds

Kraj i rok produkcji: USA, 2008

Dramat obyczajowy w gwiazdorskiej obsadzie. „Siedem dusz” to poruszająca opowieść o człowieku, nękanym pewną tajemnicą. Ben Thomas (Will Smith – „Bad Boys”, „Hancock”, „Faceci w czerni”) decyduje się odkupić swoje winy drastycznie zmieniając życie siedmiu zupełnie obcych sobie osób. Kiedy już wprowadza swój plan w czyn, nic nie jest w stanie zmienić jego postanowienia. A może tak mu się tylko wydaje… Ben nigdy nie spodziewałby się tego, że zakocha się w jednej z nieznajomych – Emily (Rosario Dawson) i to właśnie ona zacznie go zmieniać.


Wielki przebój kinowy. „Epoka lodowcowa” to animowana komedia przygodowa, której akcja toczy się 20.000 lat temu. Śledzimy w niej losy trzech niezwykłych bohaterów: Manny'ego - olbrzymiego mamuta obdarzonego ironicznym poczuciem humoru, Sida - ospałego, nietowarzyskiego leniwca i Diego - dwulicowego tygrysa szablozębego. Niedobrana trójka zmuszona jest wyruszyć w drogę, by zwrócić zagubione ludzkie dziecko jego prawdziwej rodzinie. Mamut i leniwiec nie przypuszczają nawet, że tygrys prowadzi ich w pułapkę, w której mogą stracić życie...

Epoka lodowcowa

Emisja: 26.02.2021; piątek; g. 19:15

Tytuł oryginalny: Ice Age

Kraj i rok produkcji: USA, 2000

Wielki przebój kinowy. „Epoka lodowcowa” to animowana komedia przygodowa, której akcja toczy się 20.000 lat temu. Śledzimy w niej losy trzech niezwykłych bohaterów: Manny’ego – olbrzymiego mamuta obdarzonego ironicznym poczuciem humoru, Sida – ospałego, nietowarzyskiego leniwca i Diego – dwulicowego tygrysa szablozębego. Niedobrana trójka zmuszona jest wyruszyć w drogę, by zwrócić zagubione ludzkie dziecko jego prawdziwej rodzinie. Mamut i leniwiec nie przypuszczają nawet, że tygrys prowadzi ich w pułapkę, w której mogą stracić życie…


Thriller science-fiction. „Blade Runner 2049” (2017) to prawdziwie mroczna wizja świata przyszłości. Trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w słynnym pierwowzorze nowy Blade Runner - oficer K (Ryan Gosling) z policji w Los Angeles odkrywa długo skrywaną tajemnicę - spisek, który całkowicie może zniszczyć to, co zostało z dawnego porządku i społeczeństwa. Chcąc uratować pogrążony w chaosie świat, K rusza na poszukiwania byłego łowcy androidów, Ricka Deckarda (Harrison Ford), który ukrywa się od trzech dekad.

Blade Runner 2049

Emisja: 25.02.2021; czwartek; g. 22:55

26.02.2021; piątek; g. 21:00

Tytuł oryginalny: Blade Runner 2049

Kraj i rok produkcji: USA, 2017

Thriller science-fiction. „Blade Runner 2049” (2017) to prawdziwie mroczna wizja świata przyszłości. Trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w słynnym pierwowzorze nowy Blade Runner – oficer K (Ryan Gosling) z policji w Los Angeles odkrywa długo skrywaną tajemnicę – spisek, który całkowicie może zniszczyć to, co zostało z dawnego porządku i społeczeństwa. Chcąc uratować pogrążony w chaosie świat, K rusza na poszukiwania byłego łowcy androidów, Ricka Deckarda (Harrison Ford), który ukrywa się od trzech dekad.


Film familijny w gwiazdorskiej obsadzie. Benjamin Mee (Matt Damon) jest dziennikarzem, którego żywiołem jest przygoda i ryzyko. Na potrzeby reportażu potrafi wejść w oko cyklonu. Po przedwczesnej śmierci żony praca przestaje go cieszyć. Dochodzi do wniosku, że zarówno jemu, jak i dwójce jego dzieci potrzebna jest radykalna zmiana i nowy początek. W jednej chwili rzuca posadę w redakcji i kupuje wiejski dom położony na terenie popadającego w ruinę zoo. Przeprowadzką zachwycona jest jego 7-letnia córeczka Rosie (Maggie Elizabeth Jones), z kolei zbuntowany, 14-letni Dylan (Colin Ford) ma ojcu za złe wyjazd z miasta. Mimo braku doświadczenia, Benjamin zamierza znów otworzyć zoo. Próbuje go zniechęcić starszy brat, księgowy Duncan (Thomas Haden Church), który wieszczy finansową plajtę. Z pomocą zarządzającej parkiem Kelly Foster (Scarlett Johansson) i grupki zapalonych pracowników Benjamin próbuje przywrócić zaniedbanemu miejscu dawną świetność. Wspólnie zmagają się z niesfornymi podopiecznymi i wyjątkowo złośliwym inspektorem do spraw opieki nad zwierzętami (John Michael Higgins)...

Kupiliśmy zoo

Emisja: 28.02.2021; niedziela; g. 11:00

Tytuł oryginalny: We Bought a Zoo

Kraj i rok produkcji: USA, 2011

Film familijny w gwiazdorskiej obsadzie. Benjamin Mee (Matt Damon) jest dziennikarzem, którego żywiołem jest przygoda i ryzyko. Na potrzeby reportażu potrafi wejść w oko cyklonu. Po przedwczesnej śmierci żony praca przestaje go cieszyć. Dochodzi do wniosku, że zarówno jemu, jak i dwójce jego dzieci potrzebna jest radykalna zmiana i nowy początek. W jednej chwili rzuca posadę w redakcji i kupuje wiejski dom położony na terenie popadającego w ruinę zoo. Przeprowadzką zachwycona jest jego 7-letnia córeczka Rosie (Maggie Elizabeth Jones), z kolei zbuntowany, 14-letni Dylan (Colin Ford) ma ojcu za złe wyjazd z miasta. Mimo braku doświadczenia, Benjamin zamierza znów otworzyć zoo. Próbuje go zniechęcić starszy brat, księgowy Duncan (Thomas Haden Church), który wieszczy finansową plajtę. Z pomocą zarządzającej parkiem Kelly Foster (Scarlett Johansson) i grupki zapalonych pracowników Benjamin próbuje przywrócić zaniedbanemu miejscu dawną świetność. Wspólnie zmagają się z niesfornymi podopiecznymi i wyjątkowo złośliwym inspektorem do spraw opieki nad zwierzętami (John Michael Higgins)…


Znakomity komediodramat w gwiazdorskiej obsadzie. „Forrest Gump” to historia życia pewnego, z pozoru zwyczajnego człowieka. Stany Zjednoczone pod koniec lat 40. W miasteczku w Alabamie przychodzi na świat chłopiec z niedowładem nóg, o ilorazie inteligencji znacznie poniżej przeciętnej. Od najmłodszych lat Forrest trzyma się kilku prostych zasad, wpojonych mu przez kochającą matkę (Sally Field). Znajduje zrozumienie jedynie u niej i przyjaciółki Jenny (Robin Wright). Za wszelką cenę pragnie dorównać zdrowym ludziom, postanawia więc żyć tak jak oni. Efekty jego starań przechodzą najśmielsze oczekiwania. Forrest (Tom Hanks), ciągle atakowany i wykorzystywany przez innych, mimo przeciwności losu z optymizmem dąży do realizacji swoich życiowych planów. Wykorzystując swoje nadzwyczajne talenty sportowe i nie mniej niezwykłe zbiegi okoliczności, ostatecznie odnosi wielkie sukcesy i zyskuje akceptację innych. W ciągu trzech burzliwych dekad Forrest Gump zmienia się z lekceważonego inwalidy w gwiazdę amerykańskiego futbolu i bohatera z honorami przyjmowanego w Białym Domu.

Forrest Gump

Emisja: 27.02.2021; sobota; g. 22:55

28.02.2021; niedziela; g. 21:00

Tytuł oryginalny: Forrest Gump

Kraj i rok produkcji: USA, 1994

Znakomity komediodramat w gwiazdorskiej obsadzie. „Forrest Gump” to historia życia pewnego, z pozoru zwyczajnego człowieka.

Stany Zjednoczone pod koniec lat 40. W miasteczku w Alabamie przychodzi na świat chłopiec z niedowładem nóg, o ilorazie inteligencji znacznie poniżej przeciętnej. Od najmłodszych lat Forrest trzyma się kilku prostych zasad, wpojonych mu przez kochającą matkę (Sally Field). Znajduje zrozumienie jedynie u niej i przyjaciółki Jenny (Robin Wright). Za wszelką cenę pragnie dorównać zdrowym ludziom, postanawia więc żyć tak jak oni. Efekty jego starań przechodzą najśmielsze oczekiwania. Forrest (Tom Hanks), ciągle atakowany i wykorzystywany przez innych, mimo przeciwności losu z optymizmem dąży do realizacji swoich życiowych planów. Wykorzystując swoje nadzwyczajne talenty sportowe i nie mniej niezwykłe zbiegi okoliczności, ostatecznie odnosi wielkie sukcesy i zyskuje akceptację innych. W ciągu trzech burzliwych dekad Forrest Gump zmienia się z lekceważonego inwalidy w gwiazdę amerykańskiego futbolu i bohatera z honorami przyjmowanego w Białym Domu.

Polsat Film - Harmonogram 22 - 28 lutego 2021

Skip to content