Na KSW 45: The Return to Wembley do pierwszej obrony pasa stanie Philip de Fries, a jego rywalem będzie najdłużej panujący mistrz w historii tej dywizji, Karol Bedorf. Rękawice skrzyżują też nieobliczalny Popek Monster i pogromca Tomasza Oświecińskiego, Erko Jun. W dywizji półśredniej w rewanżowym starciu chorwacki „Robocop”, Roberto Soldić spróbuje odebrać utracony pas Dricusowi du Plessis.

6 października naprzeciw siebie staną również Michał Materla i Damian Janikowski oraz Scott Askham i Marcin Wójcik, a wygrani z tych dwóch walk stoczą bój o zwakowany pas kategorii średniej. Do walki przystąpi także dwóch byłych pretendentów do pasa w królewskiej kategorii wagowej Thiago SilvaJames McSweeney, a w dywizji półciężkiej dojdzie do starcia dwóch bombardierów Wagnera Prado i Maxa Nunesa. W KSW zadebiutuje Akop Szostak, a jego rywalem będzie Jamie Sloane. Do klatki wejdzie również perspektywiczny londyńczyk, Alfie Davis, a jego rywalem będzie Leszek Krakowski.

KSW45

6 października w Wembley Arenie odbędzie się 9 pojedynków:
Karol Bedorf vs Philip De Fries
Erko Jun vs Popek Monster
Damian Janikowski vs Michał Materla
Roberto Soldic vs Dricus Du Plessis
Marcin Wójcik vs Scott Askham
James McSweeney vs Thiago Silva
Max Nunes vs Wagner Prado
Jamie Sloane vs Akop Szostak
Alfie Davis vs Leszek Krakowski


Zapraszamy wszystkich chętnych do zamówienia usługi Pay-Per-View i oglądania transmisji na żywo na kanale 231 w jakości HD!

Cena: 40zł

Godzina: 19:00

Zapraszamy do kontaktu: 85 333 33 33