fbpx
  • ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Gala KSW 47: The X-Warriors

Gala KSW 47: The X-Warriors

W walce wieczoru zmierzą się najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski i debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki.

Do pojedynku staną również Mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej i pogromca Mameda Khalidova, Tomasz Narkun, a stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika.

Były mistrz i ulubieniec tłumów, Borys Mańkowski zmierzy się z kontrowersyjnym Normanem Parkiem. W walce, która powinna zapewnić olbrzymie emocje, Marcin Wrzosek podejmie Krzysztofa Klaczka.
W wadze ciężkiej były mistrz, Fernando Rodrigues Jr. przywita w klatce KSW złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich z Pekinu, Satoshiego Ishiego. Trzecim medalistą olimpijskim w karcie walk będzie Damian Janikowski, który skrzyżuje rękawice z Aleksandarem Iliciem. Przed własną publicznością zawalczy Karolina Owczarz, która zmierzy się z Martą Chojnoską. W jednym z dwóch strać otwierających galę KSW 47 dojdzie do walki stójkowicza Macieja Kazieczki z parterowcem Bartłomiejem Koperą. Do klatki wejdzie też łodzianin Dawid Gralka, a jego przeciwnikiem będzie Paweł Polityło.

 

KSW47

 

23 marca w Atlas Arenie odbędzie się 9 pojedynków:

Philip De Fries Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski Szymon Kołecki
Borys Mańkowski Norman Parke
Fernando Rodrigues Jr. Satoshi Ishii
Damian Janikowski Aleksandar Ilić
Marcin Wrzosek Krzysztof Klaczek
Karolina Owczarz Marta Chojnoska
Maciej Kazieczko Bartłomiej Kopera
Dawid Gralka Paweł Polityło


Zapraszamy wszystkich chętnych do zamówienia usługi Pay-Per-View i oglądania transmisji na żywo na kanale 231 w jakości HD!

Start: sobota, 23 marca, godz. 19:00

Cena: 40zł

Zapraszamy do kontaktu: 85 333 33 33

Regulamin

 

 

 

Skip to content