• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Drogi Kliencie! W obliczu trwającego stanu epidemii w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa (…)

Drogi Kliencie!
W obliczu trwającego stanu epidemii w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, zwracamy się ze szczególną prośbą o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa i środków higienicznych w trakcie wykonania usługi montażu czy usługi naprawy.

Poniższe zasady i wytyczne obowiązują już naszych pracowników wykonujących usługi montażu i naprawy w Państwa domach czy biurach.

Śledzimy na bieżąco zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia i wierzymy że stosowanie się do nich przyczyni się do sprawnego opanowania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

Państwa bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas najważniejsze.
I. Poinformuj nas, jeżeli przebywasz na kwarantannie!
 
II. Zachowaj bezpieczną odległość tj. co najmniej 1-1,5 metra pomiędzy osobami znajdującymi się w lokalu
 
III. Nasi pracownicy zostali wyposażeni w środki dezynfekujące. Zapewnij jednak im dostęp do środków dezynfekujących z możliwością umycia rąk na miejscu wykonania Usługi
 
IV. Zasłoń twarz zgięciem łokciowym w przypadku kaszlu lub kichnięcia
 
V. Zadbaj aby w trakcie wykonania usługi montażu czy naprawy, w lokalu nie przebywało w jednym pomieszczeniu więcej niż 5 osób jednocześnie.
 
VI. Prosimy, zasłoń twarz maseczką ochronną albo innym dostępnym materiałem
 
Zespół KOBA
Drogi Kliencie! W obliczu trwającego stanu epidemii w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, zwracamy się ze szczególną prośbą o zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa i środków higienicznych w trakcie wykonania usługi montażu czy usługi naprawy. Poniższe zasady i wytyczne obowiązują już naszych pracowników wykonujących usługi montażu i naprawy w Państwa domach czy biurach. Śledzimy na bieżąco zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia i wierzymy że stosowanie się do nich przyczyni się do sprawnego opanowania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Państwa bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas najważniejsze. I. Poinformuj nas, jeżeli przebywasz na kwarantannie! II. Zachowaj bezpieczną odległość tj. co najmniej 1-1,5 metra pomiędzy osobami znajdującymi się w lokalu III. Nasi pracownicy zostali wyposażeni w środki dezynfekujące. Zapewnij jednak im dostęp do środków dezynfekujących z możliwością umycia rąk na miejscu wykonania Usługi IV. Zasłoń twarz zgięciem łokciowym w przypadku kaszlu lub kichnięcia V. Zadbaj aby w trakcie wykonania usługi montażu czy naprawy, w lokalu nie przebywało w jednym pomieszczeniu więcej niż 5 osób jednocześnie. VI. Prosimy, zasłoń twarz maseczką ochronną albo innym dostępnym materiałem Zespół KOBA
Skip to content