fbpx
  • ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Praca dla Ciebie! Przedstawiciel Handlowy

KOBA Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Obowiązki:
– aktywne pozyskiwanie klienta
– realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
– terminowe raportowanie wyników

Wymagania:
– rzetelność i pracowitość
– dyspozycyjność
– chęć zdobycia nowych / rozwijania obecnych umiejętności sprzedażowych
– umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy
– wysoka kultura osobista
– łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie
– wysokie zarobki
– możliwość rozwoju zawodowego
– motywacyjny system wynagrodzeń
– niezbędne narzędzia pracy min. telefon służbowy
– pakiet szkoleń produktowo-handlowych

Zadania na oferowanym stanowisku realizowane będą na wyznaczonym terenie w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Osoby zainteresowane, prosimy o przysłanie CV z listem motywacyjnym wraz z
załączoną klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 roku o ochronie danych osobowych
(Dz.U. nr 133, poz. 883).” na adres rekrutacja.ph@koba.pl

Prosimy o umieszczenie w tytule wiadomości swojego imienia, nazwiska oraz nazwy stanowiska: Przedstawiciel Handlowy

Praca Białystok