• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Turośń Kościelna

Jako miejscowa firma telekomunikacyjna staramy się przyczyniać do rozwoju Turośni Kościelnej poprzez dostarczanie jej mieszkańcom szybkiego Internetu, a także usług telewizji cyfrowej i telefonicznych. Jesteśmy dumni z faktu, że każdego dnia pomagamy Podlasianom prowadzić biznesy, a także poprzez dostarczanie usług najwyższej jakości, ułatwiamy codzienne funkcjonowanie klientom indywidualnym.

Naszą główną przewagą względem konkurencyjnych firm jest fakt bycia lokalnym operatorem, dzięki czemu mieszkańcy Turośni Kościelnej mogą liczyć na przyjazny i prosty kontakt z działami Obsługi Klienta – zarówno telefoniczny jak i osobisty. Jeżeli jako mieszkaniec Turośni Kościelnej jeszcze nie doświadczyłeś komfortu bycia naszym klientem – zapraszamy do poznania naszej oferty.

Dostępne usługi

Internet

od 60 zł

Telewizja

od 50 zł

Telefon

od 10 zł

Sprawdź aktualne promocje

Jesteś mieszkańcem Turośni Kościelnej lub planujesz tutaj zamieszkać? Skorzystaj z naszej oferty. Praca, nauka, rozrywka i przede wszystkim – komunikacja z bliskimi, wymagają stabilnych połączeń, o które każdego dnia dbamy z należytą starannością. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty w konkurencyjnych cenach, skrojonej na potrzeby mieszkańców Turośni Kościelnej.

Koba - Dobry wybór!

Lider w województwie Podlaskim

Internet światłowodowy od 50 Mb/s do 1000 Mb/s

Cyfrowa Telewizja w Twoim zasięgu

Skip to content