• ul. Piastowska 11a, 15-207 Białystok
  • ebok@koba.pl

Białystok

Jako miejscowa firma telekomunikacyjna staramy się przyczyniać do rozwoju Białegostoku poprzez dostarczanie jego mieszkańcom szybkiego Internetu, a także usług telewizji cyfrowej i telefonicznych. Jesteśmy dumni z faktu, że każdego dnia pomagamy Podlasianom prowadzić biznesy, a także poprzez dostarczanie usług najwyższej jakości, ułatwiamy codzienne funkcjonowanie klientom indywidualnym.

Naszą główną przewagą względem konkurencyjnych firm jest fakt bycia lokalnym operatorem, dzięki czemu mieszkańcy Białegostoku mogą liczyć na przyjazny i prosty kontakt z działami Obsługi Klienta – zarówno telefoniczny jak i osobisty. Jeżeli jako mieszkaniec Białegostoku jeszcze nie doświadczyłeś komfortu bycia naszym klientem – zapraszamy do poznania naszej oferty.

Dostępne usługi

Internet

od 30 zł

Telewizja

od 50 zł

Telefon

od 10 zł

Sprawdź aktualne promocje

Jesteś mieszkańcem Białegostoku lub planujesz tutaj zamieszkać? Skorzystaj z naszej oferty. Praca, nauka, rozrywka i przede wszystkim – komunikacja z bliskimi, wymagają stabilnych połączeń, o które każdego dnia dbamy z należytą starannością. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty w konkurencyjnych cenach, skrojonej na potrzeby mieszkańców Białegostoku.

Koba - Dobry wybór!

Lider w województwie podlaskim

Internet światłowodowy od 50 Mb/s do 1000 Mb/s

Cyfrowa Telewizja w Twoim zasięgu

Skip to content