progress
Mój koszyk usług 0

Wybrane usługi


Telefon oszczędny

KOBOfon umożliwia naszym klientom korzystanie z telefonii stacjonarnej, wykorzystującej najnowsze rozwiązania technologiczne. Usługa ta daje Państwu możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych do sieci stacjonarnych i komórkowych, w połączeniach lokalnych, międzymiastowych i międzynarodowych w atrakcyjnych cenach. Każdy abonent otrzymuje tradycyjny numer telefonu, dzięki czemu osoby dzwoniące do Państwa nie muszą obawiać się większych kosztów połączeń. Naszą ofertę kierujemy również do podmiotów gospodarczych, które dzięki proponowanym rozwiązaniom, unikną kosztów związanych z zakupem i konfiguracją centrali telefonicznej. Telefon stacjonarny jest dostępny w miejscowościach: Białystok, Czarna Białostocka, Choroszcz, Supraśl, Wasilków i innych miejscowościach.

TELEFON

OSZCZĘDNY

Abonament Czas trwania umowy Suma wszystkich minut do wykorzystania
15 zł
10 zł
10 zł
12 miesięcy 15 min.
24 miesiące 30 min.
36 miesiące** 45 min.
* dotyczy połączeń do sieci: - stacjonarnych w Polsce, - komórkowych w Polsce, ale bez aktywnej usługi „Prezentacja Numeru", - stacjonarnych w następujących Państwach: Kanada, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Norwegia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Watykan, - komórkowych w następujących Państwach: Stany Zjednoczone i Kanada.
** dla użytkowników przedłużających umowę.
POŁĄCZENIA KRAJOWE
Abonament Oszczędny
Rodzaj połączenia brutto
Połączenia do sieci stacjonarnych 0,10 zł / 1min.
Połączenia do sieci komórkowych (bez prezentacji numeru) 0,25 zł / 1min.
Połączenia do sieci komórkowych (z prezentacją numeru) 0,37 zł / 1min.
CENNIK POŁĄCZEŃ MIĘDZYNARODOWYCH

Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Cena abonamentów uwzględnia rabat przy wyborze e-faktury, zgód marketingowych oraz terminowych płatnościach.

Oszczędny

Suma wszystkich minut do wykorzystania
30 min.

cena 10

Miejscowość: Białystok

W PAKIECIE KORZYSTNIEJ

Oszczędzasz nawet zł rocznie!