progress
Mój koszyk usług 0

Wybrane usługi


Telefon ekonomiczny

KOBOfon pozwala naszym Klientom na korzystanie z telefonii stacjonarnej, bazującej na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Usługa ta daje Państwu możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych do sieci stacjonarnych i komórkowych w połączeniach lokalnych, międzymiastowych i międzynarodowych – to telefon stacjonarny w najbardziej atrakcyjnych cenach! Dodatkowo klienci wybierający telefon stacjonarny KOBOfon mogą rozmawiać z innymi abonentami naszej sieci za darmo. Każdy abonent otrzymuje tradycyjny numer telefonu, dzięki czemu osoby dzwoniące do Państwa nie muszą obawiać się większych kosztów połączeń. Telefon stacjonarny KOBOfon to także oferta dla podmiotów gospodarczych, które dzięki proponowanym rozwiązaniom unikną wysokich kosztów związanych z zakupem i konfiguracją centrali telefonicznej. Telefon stacjonarny jest dostępny w miejscowościach: Białystok, Czarna Białostocka, Choroszcz, Supraśl, Wasilków i innych miejscowościach.
 

TELEFON

 
 

EKONOMICZNY

 
Abonament Czas trwania umowy Suma wszystkich minut do wykorzystania
25 zł
20 zł
20 zł
12 miesięcy 120 min.
24 miesiące 180 min.
36 miesiące** 240 min.
* dotyczy połączeń do sieci: - stacjonarnych w Polsce, - komórkowych w Polsce, ale bez aktywnej usługi „Prezentacja Numeru", - stacjonarnych w następujących Państwach: Kanada, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Norwegia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Watykan, - komórkowych w następujących Państwach: Stany Zjednoczone i Kanada.
** dla użytkowników przedłużających umowę.
POŁĄCZENIA KRAJOWE
 

Abonament Ekonomiczny

 
Rodzaj połączenia brutto
W sieci KOBA 0 zł
Połączenia do sieci stacjonarnych 0,10 zł / 1min.
Połączenia do sieci komórkowych (bez prezentacji numeru) 0,25 zł / 1min.
Połączenia do sieci komórkowych (z prezentacją numeru) 0,37 zł / 1min.
CENNIK POŁĄCZEŃ MIĘDZYNARODOWYCH

Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Cena abonamentów uwzględnia rabat przy wyborze e-faktury, zgód marketingowych oraz terminowych płatnościach.

Ekonomiczny

Suma wszystkich minut do wykorzystania
180 min.

cena 20

Miejscowość: Białystok

W PAKIECIE KORZYSTNIEJ

Oszczędzasz nawet zł rocznie!