Ultraszybki Internet światłowodowy nawet
z prędkością 1000 Mb/s
 w Wysokie Mazowieckie

Jeśli nie są Państwo podłączeni do sieci i nie wiedzą jaki internet w miejscowości Wysokie Mazowieckie będzie dobrym wyborem, to znaczy, że są Państwo we właściwym miejscu. KOBA to najlepsze połączenie ze światem!

Oferujemy dostęp do szybkiego i niezawodnego Internetu. Naszym Klientom dajemy to, czego nie zapewniają inni dostawcy internetu – przystępne ceny, szeroki wybór transferów, kompleksowy serwis i profesjonalne wsparcie techniczne. W razie jakichkolwiek problemów nasi technicy służą pomocą.

Niezawodny internet (24 mc) w miejscowości: Wysokie Mazowieckie

NET 100

Pobieranie do 100 Mb/s

Wysyłanie do 20 Mb/s

cena 49 

NET 300

Pobieranie do 300 Mb/s

Wysyłanie do 30 Mb/s

cena 59 

NET 600

Pobieranie do 600 Mb/s

Wysyłanie do 60 Mb/s

cena 69 

NET 1000

Pobieranie do 1000 Mb/s

Wysyłanie do 100 Mb/s

cena 79,98 

Planujesz zmienić operatora ?
Nie ma problemu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą Internetu stacjonarnego oraz Internetu radiowego WIFI na Podlasiu! Znajdziesz nas w miejscowościach BiałystokCzarna BiałostockaChoroszczSupraśl
Wasilków
Wysokie MazowieckieSiemiatyczeZawady oraz  inne miejscowości.

Nasza struktura oparta jest na sieci światłowodowej, dzięki czemu jesteśmy Państwu w stanie zaproponować szybki, bezpieczny i niezawodny internet z prędkością nawet do 1000Mb/s.

TREŚCI ZAWARTE NA STRONIE INTERNETOWEJ MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I NIE STANOWIĄ OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO.

Promocja jest ograniczona terytorialnie. Cena abonamentów uwzględnia rabat przy wyborze e-faktury, zgód marketingowych oraz terminowych płatnościach.

Skip to content