progress
Mój koszyk usług 0

Wybrane usługi


Strona główna - Oferta internetu dla domuNajlepszy Internet kablowy i radiowy w Twoim zasięgu

Jeśli nie są Państwo podłączeni do sieci i nie wiedzą jaki internet w miejscowości Białystok będzie dobrym wyborem, to znaczy, że są Państwo we właściwym miejscu. KOBA to najlepsze połączenie ze światem!

Oferujemy dostęp do szybkiego i niezawodnego Internetu. Naszym Klientom dajemy to, czego nie zapewniają inni dostawcy internetu – przystępne ceny, szeroki wybór transferów, kompleksowy serwis i profesjonalne wsparcie techniczne. W razie jakichkolwiek problemów nasi technicy służą pomocą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą Internetu stacjonarnego oraz Internetu radiowego WIFI na Podlasiu! Znajdziesz nas w miejscowościach Białystok, Czarna Białostocka, Choroszcz, Supraśl, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Siemiatycze, Zawady jak i również w innych miejscowościach.


Nasza struktura oparta jest na sieci światłowodowej, dzięki czemu jesteśmy Państwu w stanie zaproponować szybki, bezpieczny i niezawodny internet z prędkością nawet do 1000Mb/s.

Niezawodny internet (24 mc) w miejscowości: Białystok

Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Promocja jest ograniczona terytorialnie.
Cena abonamentów uwzględnia rabat przy wyborze e-faktury, zgód marketingowych oraz terminowych płatnościach.