progress

Internet dla biznesu, czyli firma w sieci

Internet to podstawowe narzędzie pracy, dlatego firmom tak zależy na niezawodnym i szybkim łączu. W KOBA zapewniamy małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom dostęp do szerokopasmowego Internetu, który gwarantuje nowoczesną, płynną i skuteczną działalność biznesową.

Internet w wersji KOBA

Klientom Biznesowym proponujemy stworzony przez naszą firmę Internet światłowodowy. Posiadamy profesjonalną sieć, którą systematycznie rozbudowujemy i na bieżąco modernizujemy. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym gwarantujemy najwyższą jakość usług nieograniczonego dostępu do Internetu.

Lokalna sieć firmowa

Nasz Internet światłowodowy to znacznie więcej niż standardowe rozwiązania. Jedną z naszych propozycji jest utworzenie lub kompleksowa modernizacja firmowej sieci lokalnej. Zapewniamy optymalną konfigurację połączeń marketingowych, które usprawnią obieg informacji w firmie i umożliwią błyskawiczny transfer danych w postaci sygnałów cyfrowych przy zachowaniu stałej opłaty abonamentowej za usługę!Poza zasięgiem?

Dla naszej firmy takie pojęcie nie istnieje. Obszary, których nie obejmuje nasza firmowy Internet światłowodowy, łączymy z siecią za pomocą wydajnych i, co bardzo istotne, bezawaryjnych radiolinii.

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO

adres: ul. Piastowska 11a,
15-207 Białystok

e-mail: oferta@koba.pl

tel: 85 777 77 78