progress
Mój koszyk usług 0

Wybrane usługi

Program TV/telewizyjny



Wybrany kanał:

Eurosport 2 (k. 153)

Data:

2019-10-26


Teraz

00:00

Wyścigi superbike'ów

00:45

Wyścigi superbike'ów

01:30

Kolarstwo torowe

03:00

Wyścigi superbike'ów

03:45

Kolarstwo torowe

05:05

Narciarstwo alpejskie

05:50

World Touring Car Cup

06:00

Kolarstwo

07:00

Kolarstwo

08:00

Kolarstwo torowe

09:00

Wyścigi superbike'ów

09:45

World Touring Car Cup

10:30

Watts

Najzabawniejsze sytuacje ze sportowych aren całego świata zarejestrowane przez telewizyjne kamery. - magazyn sportowy
11:30

Narciarstwo alpejskie

12:00

Wyścigi superbike'ów

12:45

World Touring Car Cup

13:30

Watts

Najzabawniejsze sytuacje ze sportowych aren całego świata zarejestrowane przez telewizyjne kamery. - magazyn sportowy
14:00

Narciarstwo alpejskie

14:45

Narciarstwo alpejskie

15:30

Watts

Najzabawniejsze sytuacje ze sportowych aren całego świata zarejestrowane przez telewizyjne kamery. - magazyn sportowy
16:00

Wyścigi superbike'ów

16:35

Wyścigi superbike'ów

17:05

Narciarstwo alpejskie

17:30

Narciarstwo alpejskie

18:00

Pływanie

20:00

Wyścigi superbike'ów

20:30

Wyścigi superbike'ów

20:55

Wiadomości Eurosportu

Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.
21:00

Kolarstwo torowe

23:00

Narciarstwo alpejskie

23:45

Wiadomości Eurosportu

Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.
23:50

Watts Top 10

Zestawienie zabawnych momentów zarejestrowanych przez telewizyjne kamery podczas różnych wydarzeń sportowych. - magazyn sportowy

 

00:00

Wiadomości Eurosportu

Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.
00:07

Igrzyska olimpijskie

W każdym odcinku programu prezentowane są ciekawostki na temat igrzysk olimpijskich. Widzowie mają możliwość zapoznania się m.in. z najdziwniejszymi momentami w dziejach tej imprezy oraz sylwetkami przyszłych gwiazd sportu.
00:40

Igrzyska olimpijskie

W każdym odcinku programu prezentowane są ciekawostki na temat igrzysk olimpijskich. Widzowie mają możliwość zapoznania się m.in. z najdziwniejszymi momentami w dziejach tej imprezy oraz sylwetkami przyszłych gwiazd sportu.
01:33

Snooker

03:00

Narciarstwo alpejskie

04:00

Narciarstwo alpejskie

05:00

Skoki narciarskie

07:00

Kolarstwo

08:00

Kolarstwo

09:30

Snooker

11:30

Kolarstwo

12:00

Kolarstwo

13:30

Kolarstwo

13:59

Kolarstwo

15:00

Kolarstwo

16:30

Lekkoatletyka

17:32

Kolarstwo

18:12

Tenis

19:10

Tenis

21:31

Skoki narciarskie

21:55

Wiadomości Eurosportu

Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.
22:02

Kolarstwo

22:35

Kolarstwo

23:01

Lekkoatletyka

 

00:35

Wiadomości Eurosportu

Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.
00:40

Biegi narciarskie

01:30

Snooker

03:00

Biegi narciarskie

04:00

Narciarstwo alpejskie

05:00

Skoki narciarskie

06:00

Snooker

07:00

Kolarstwo

07:30

Kolarstwo

08:00

Kolarstwo

09:30

Kolarstwo

10:00

Snooker

11:30

Kolarstwo

12:00

Kolarstwo

13:30

Kolarstwo

14:00

Kolarstwo

15:00

Kolarstwo

16:30

Snooker

18:00

Narciarstwo alpejskie

18:45

Narciarstwo alpejskie

19:15

Skoki narciarskie

20:15

Wiadomości Eurosportu

Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.
20:20

Kolarstwo

21:05

Narciarstwo alpejskie

22:00

Narciarstwo alpejskie

22:30

Biegi narciarskie

23:30

Narciarstwo alpejskie

 

00:20

Wiadomości Eurosportu

Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.
00:25

Biegi narciarskie

01:15

Biegi narciarskie

01:50

Snooker

03:00

Narciarstwo alpejskie

04:00

Skoki narciarskie

05:00

Snooker

06:00

Snooker

07:00

Kolarstwo

07:30

Kolarstwo

08:00

Kolarstwo

09:30

Kolarstwo

10:00

Narciarstwo alpejskie

10:45

Biegi narciarskie

11:30

Skoki narciarskie

12:30

Snooker

13:55

Snooker

17:00

Biegi narciarskie

17:45

Snooker

18:45

Kolarstwo

19:45

Koszykówka mężczyzn

22:00

Wiadomości Eurosportu

Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.
22:05

Skoki narciarskie

22:50

Tenis stołowy

 

00:13

Wiadomości Eurosportu

Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.
00:20

Biegi narciarskie

01:05

Narciarstwo alpejskie

01:50

Snooker

03:00

Biegi narciarskie

03:45

Biegi narciarskie

04:30

Skoki narciarskie

05:00

Snooker

07:00

Kolarstwo

07:30

Kolarstwo

08:00

Kolarstwo

09:30

Snooker

11:00

Kolarstwo

11:34

Biegi narciarskie

12:15

Skoki narciarskie

13:03

Skoki narciarskie

14:33

Narciarstwo alpejskie

15:32

Narciarstwo alpejskie

16:33

Narciarstwo alpejskie

17:34

Biegi narciarskie

18:20

Biegi narciarskie

19:06

Tenis

20:01

Wiadomości Eurosportu

Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.
20:07

Skoki narciarskie

21:03

Narciarstwo alpejskie

21:52

Narciarstwo alpejskie

22:29

Narciarstwo alpejskie

23:30

Biegi narciarskie

 

00:24

Biatlon

01:03

Biatlon

01:32

Skoki narciarskie

03:00

Narciarstwo alpejskie

03:30

Biatlon

04:00

Biatlon

04:30

Skoki narciarskie

05:30

Narciarstwo alpejskie

06:00

Biatlon

07:00

Biatlon

07:30

Biatlon

08:00

Biatlon

09:00

Igrzyska olimpijskie

W każdym odcinku programu prezentowane są ciekawostki na temat igrzysk olimpijskich. Widzowie mają możliwość zapoznania się m.in. z najdziwniejszymi momentami w dziejach tej imprezy oraz sylwetkami przyszłych gwiazd sportu.
09:36

Kolarska Galeria Sław

Przedstawienie sylwetek największych sław kolarstwa w historii tej dyscypliny sportu. - magazyn sportowy
10:35

Kolarstwo

11:33

Kolarstwo

12:29

Kolarstwo

13:31

Narciarstwo alpejskie

14:22

Skoki narciarskie

15:17

Biatlon

15:47

Biatlon

16:19

Biatlon

17:26

Narciarstwo alpejskie

18:01

Narciarstwo alpejskie

18:42

Narciarstwo alpejskie

19:29

Skoki narciarskie

21:00

Kolarstwo

21:59

Kolarstwo

22:57

Kolarstwo

 

00:30

FIA World Endurance Championship

01:00

FIM World Endurance Championship

03:00

FIA World Endurance Championship

03:30

FIA World Endurance Championship

04:00

FIA World Endurance Championship

05:45

FIA World Endurance Championship

06:00

FIM World Endurance Championship

07:00

FIA World Endurance Championship

07:30

FIA World Endurance Championship

08:30

Kolarstwo

09:30

Kolarstwo

12:00

FIA World Endurance Championship

14:00

FIA World Endurance Championship

15:00

FIA World Endurance Championship

15:30

FIA World Endurance Championship

16:00

Tenis

17:30

Tenis

19:00

Kolarstwo

20:00

Tenis

21:15

Tenis

22:30

Kolarstwo

23:30

FIA World Endurance Championship

 

01:00

Kolarstwo

03:00

Motocross

03:30

Motocross

04:00

Motocross

04:30

Motocross

05:00

Kolarstwo

07:15

FIA World Endurance Championship

08:00

FIA World Endurance Championship

08:30

Kolarstwo

09:30

Kolarstwo

11:15

Kolarstwo

12:55

Kolarstwo

18:25

Kolarstwo

19:25

Wyścigi superbike'ów

19:55

Wyścigi superbike'ów

20:25

Kolarstwo

22:30

Kolarstwo

23:30

Kolarstwo

 

00:00

Kolarstwo

01:30

FIA World Endurance Championship

03:00

Kolarstwo

05:00

Snooker

06:00

Kolarstwo

08:00

Kolarstwo

10:00

Wyścigi superbike'ów

10:25

Wyścigi superbike'ów

10:50

Wyścigi superbike'ów

11:30

Kolarstwo

13:25

Wyścigi superbike'ów

13:55

Wyścigi superbike'ów

14:25

Wyścigi superbike'ów

14:50

Wyścigi superbike'ów

16:00

Wyścigi supersportów

16:30

FIA World Endurance Championship

19:30

Kolarstwo

20:30

Kolarstwo

22:00

Wyścigi superbike'ów

22:30

Wyścigi superbike'ów

23:00

FIA World Endurance Championship

 

00:02

Snooker

01:31

Tenis

03:00

Snooker

05:00

Tenis

07:00

FIA World Endurance Championship

08:30

Tenis

10:00

Tenis

12:00

Tenis

14:00

Tenis

16:00

Tenis

18:00

Tenis

20:00

Tenis

21:00

Kolarstwo

22:00

FIA World Endurance Championship

 

00:00

Snooker

01:30

Tenis

03:00

Snooker

05:00

Tenis

06:00

Tenis

07:00

Snooker

08:40

Tenis

10:00

Tenis

12:00

Tenis

14:00

Tenis

16:00

Tenis

18:00

Tenis

20:00

FIA World Endurance Championship

22:02

Tenis

23:00

Tenis

 

00:03

Snooker

01:29

Tenis

03:00

Snooker

05:00

Tenis

06:00

Tenis

07:00

FIA World Endurance Championship

08:00

Rajdy samochodowe

Najnowsze wiadomości ze świata sportów motorowych. - magazyn sportów motorowych
08:30

Tenis

10:00

Tenis

12:00

Tenis

14:00

Tenis

16:00

Tenis

18:00

Tenis

18:25

Piłka ręczna mężczyzn

18:45

Piłka ręczna mężczyzn

20:30

Piłka ręczna mężczyzn

20:45

Piłka ręczna mężczyzn

22:30

Tenis

23:00

FIA World Endurance Championship

 

00:00

Snooker

01:30

Tenis

03:00

Snooker

05:00

Tenis

06:00

Tenis

07:00

Snooker

08:30

Tenis

10:00

Tenis

12:00

Tenis

14:00

Tenis

16:00

Tenis

18:00

Tenis

20:00

World Touring Car Cup

20:30

World Touring Car Cup

21:00

World Touring Car Cup

22:00

Tenis

23:00

World Touring Car Cup

 

00:30

Snooker

01:30

Tenis

03:00

Snooker

05:00

Tenis

06:00

Tenis

07:00

Snooker

08:30

Tenis

10:00

Tenis

12:00

Tenis

14:00

Tenis

16:00

Tenis

18:00

Tenis

20:00

Kolarstwo kobiet

21:00

FIA World Endurance Championship

22:30

World Touring Car Cup

23:30

Tenis

 

00:00

Snooker

01:30

World Touring Car Cup

03:00

FIM World Endurance Championship

05:00

Tenis

06:00

Tenis

07:00

Snooker

08:00

FIM World Endurance Championship

09:15

FIM World Endurance Championship

11:30

Kajakarstwo

13:30

Snooker

14:00

Snooker

17:00

Tenis

17:30

FIM World Endurance Championship

22:00

World Touring Car Cup

22:30

Tenis

 

00:00

Tenis

01:00

Snooker

03:00

Tenis

04:30

Tenis

05:30

Tenis

06:00

Tenis

07:00

Snooker

08:30

Kolarstwo kobiet

09:40

Kolarstwo

13:00

Kolarstwo

16:50

Tenis

19:00

Tenis

21:30

Motocross

22:00

Motocross

22:30

Motocross

23:00

Motocross

23:30

Tenis

 

00:30

World Touring Car Cup

01:15

World Touring Car Cup

02:00

Tenis

03:00

Tenis

04:00

Tenis

05:30

Tenis

07:00

Game Schett and Mats

Zaproszeni do studia eksperci analizują najciekawsze mecze wielkoszlemowego turnieju. W programie także zapowiedzi kolejnych pojedynków. - magazyn tenisowy
07:15

Tenis

08:30

Snooker

10:00

Kolarstwo

10:55

Tenis

13:00

Tenis

15:00

Tenis

17:00

Tenis

19:00

Tenis

21:30

Tenis

22:30

Kolarstwo

23:30

FIM World Endurance Championship

 

00:00

Tenis

01:30

Kolarstwo

03:00

Snooker

04:15

World Touring Car Cup

04:45

Kolarstwo

05:45

Tenis

07:00

Game Schett and Mats

Zaproszeni do studia eksperci analizują najciekawsze mecze wielkoszlemowego turnieju. W programie także zapowiedzi kolejnych pojedynków. - magazyn tenisowy
07:15

Snooker

08:45

World Touring Car Cup

09:10

World Touring Car Cup

09:55

Kolarstwo

10:55

Tenis

13:00

Tenis

15:00

Kolarstwo

16:45

Tenis

19:00

Tenis

21:30

Snooker

23:00

Tenis

 

01:00

Tenis

01:30

Kolarstwo

02:15

Kolarstwo

03:00

World Touring Car Cup

03:45

World Touring Car Cup

04:30

Kolarstwo

05:30

Tenis

07:15

Game Schett and Mats

Zaproszeni do studia eksperci analizują najciekawsze mecze wielkoszlemowego turnieju. W programie także zapowiedzi kolejnych pojedynków. - magazyn tenisowy
07:30

Tenis

08:30

EWC All Access

Podsumowanie minionych wyścigów z obecnego sezonu FIM Endurance World Championship. - magazyn sportów motocyklowych
09:30

Formuła E

10:30

Kolarstwo

10:55

Tenis

13:00

Tenis

15:00

Kolarstwo

16:45

Kolarstwo

17:45

Tenis

19:00

Tenis

21:30

Motocross

22:00

Motocross

22:30

Motocross

23:00

Motocross

23:30

Lekkoatletyka

- magazyn sportowy

PROGRAMY TV

Nowa TV (k. 106)

POLSAT (k. 4)

POLSAT 2 (k. 12)

PULS 2 (k. 10)

Super Polsat (k. 158)

Tele 5 (k. 17)

TV 4 (k. 243)

TV 6 (k. 15)

TV Puls (k. 8)

TV Trwam (k. 16)

TVN (k. 242)

TVN 7 (k. 244)

TVP 1 (k. 1)

TVP 2 (k. 2)

TVP 3 Białystok (k. 3)

TVP Polonia (k. 13)

TVP Rozrywka (k. 20)

TVS (k. 21)

POLSAT News (k. 52)

POLSAT News 2 (k. 53)

TV Republika (k. 57)

TVN 24 (k. 247)

TVP Info (k. 51)

Active Family (k. 162)

Domo+ (k. 93)

Eurochannel (k. 103)

HGTV (k. 97)

Kuchnia+ (k. 95)

POLSAT Café (k. 90)

POLSAT Play (k. 104)

TLC (k. 101)

TTV HD (k. 14)

TVN Style (k. 248)

TVN Turbo (k. 249)

Eurosport 1 (k. 152)

Eurosport 2 (k. 153)

nSport+ HD (k. 151)

POLSAT Sport (k. 154)

POLSAT Sport Extra (k. 156)

POLSAT Sport Fight HD (k. 161)

POLSAT Sport HD (k. 155)

POLSAT Sport News (k. 163)

TVP Sport (k. 159)

ATM Rozrywka (k. 563)

AXN (k. 562)

AXN Black (k. 554)

AXN Spin (k. 553)

AXN White (k. 555)

Comedy Central (k. 560)

FOX (k. 559)

FOX Comedy (k. 557)

TVP Seriale (k. 564)

Ale kino+ (k. 506)

CBS Europa (k. 551)

Kino Polska (k. 509)

Paramount Channel HD (k. 505)

POLSAT Film (k. 508)

TVN Fabuła (k. 501)

Animal Planet HD (k. 455)

Discovery Channel (k. 463)

Discovery Historia (k. 462)

Discovery Life (k. 100)

Discovery Science (k. 461)

Fokus TV (k. 452)

ID (k. 460)

National Geographic (k. 466)

Planete+ (k. 454)

POLSAT Doku HD (k. 449)

TVP Historia (k. 464)

TVP Kultura (k. 458)

4FUN DANCE (k. 303)

4FUN.TV (k. 301)

Eska TV (k. 319)

MTV Live HD (k. 307)

MTV Polska (k. 308)

MTV Rocks (k. 317)

Nuta.TV (k. 310)

Polo TV (k. 311)

Power TV (k. 312)

STARS.TV (k. 314)

VOX Music TV (k. 315)

Cartoon Network (k. 601)

Disney Channel (k. 604)

Disney Junior (k. 611)

Disney XD (k. 606)

MiniMini+ (k. 613)

Nick Jr. (k. 610)

POLSAT JimJam (k. 609)

teleTOON+ (k. 603)

TVP ABC (k. 605)

CANAL+ 1 (k. 204)

CANAL+ Family (k. 207)

CANAL+ Film (k. 205)

CANAL+ Seriale (k. 206)

CANAL+ Sport (k. 201)

CANAL+ Sport 2 (k. 202)

Al Jazeera (k. 309)

France 24 (k. 267)

France 24 - EN (k. 253)

RT Documentary HD (k. 257)

Russia Today (k. 254)